מה זו התכנית הזאת?

“נוסחת ונוס” זו תכנית ליווי אישית שמטרתה לעזור לך להשיג הרזיה קבועה וחיטוב ארוך טווח. הרקע לתכנית הוא מדעי ומתבסס על עשרות רבות של מחקרים בתחום המערכת ההורמונלית בגוף האישה, ודרך שיקום המאזן ההורמונלי באמצעות תהליכי תזונה טבעיים מאפשרת לך להביא את הגוף למצב של שריפת שומנים במקום אגירתם. 

בתכנית אנחנו לא סופרות קלוריות. ואנחנו אוכלות טעים!

נוסחת ונוס - מה מקבלות בתכנית

Asset 2

זמינות התכנים

התכנית מלווה על ידי תכנים שזמינים לך און-ליין 24/7​ והם יהיו זמינים לך לתמיד! התכנים יעשירו את הידע שלך ויעזרו לך לשמור על התוצאות.

Asset 1

עידכונים

הקורס מתעדכן ומתרחב בהתאם לחידושים והתגליות האחרונות בתחום ההרזיה והבריאות

Asset 4

תמיכה וליווי

התכנית מתקיימת בליווי יומיומי של בטלפון ובוואטסאפ באופן אישי על ידי אשת מקצוע מנוסה שתוביל אותך ותבדוק את מדדי הירידה שלך והשיפורים הבריאותיים.

Asset 3

ליווי בקבוצה

התכנית גם כוללת קבוצת תמיכה של נשים בדיוק כמוך, וזה מקום לקבל בו העשרה של תכנים, מאמרים והרבה כוח ומוטיבציה לעשות את זה יחד.

Asset 5

תפריט

התפריט מותאם באופן אישי בהתאם לאורח החיים שלך וההעדפות שלך. מתאים גם לצמחונים וגם לטבעונים.

כמה פעמים כבר התחלת דיאטה?

והיו דיאטות טובות, וירדת במשקל.
אבל איפה שהוא – לאט, לאט הפחמימה מתערבת, מחזירה אותך בהדרגה אל המשקל הקודם
וברגע של חוסר תשומת לב, תקופה קשה, או חג, אנחנו מאבדות את הבקרה או הפוקוס. והנה, עוד תקופת דיאטה נגמרה.

מה הבעיה ברוב הדיאטות?
אנחנו חושבות שצריך להתאפק.

בדיאטה בה אנחנו מתאפקות אנחנו מראש מכשילות את עצמנו… כי מי יכולה להתאפק עד סוף חיה? ואז מגיע רגע של משבר, וההחלטה שלך משתנה מ”אני בדיאטה” ל-“זה לא בשבילי…” והנה, חזרת לאותה נקודה, ובדרך כלל עם 2-3 יותר.

אז איך עושים דיאטה בלי להיות בדיאטה?

דבר ראשון, מטפלים בשורש הבעיה, בחשק שלך למתוקים ובצקים. ברגע שהחשק יורד, באופן אוטומטי את יכולה לאמץ המלצות לאכילה שנכונה לך.
ואז? הדיאטה לא מרגישה כמו “דיאטה”, כזו שאת עוצרת את עצמך. אלא יותר כמו דרך חיים חדשה שאת מאמצת בהדרגה. ואת יכולה להרזות, לתמיד!

אותך אני מזמינה לבדוק עם עצמך אם את נחושה לעשות שינוי אמיתי ומשחרר.

אם את כבר מיואשת ואין לך כוחות למלחמה בבצק וסוכר וכנראה כבר השקעת המון וצברת אכזבות ושילמת מחירים

בואי תצטרפי לתכנית שתיתן לך את החופש מבצק וסוכר ואת הגוף הרזה, החזק והבריא שמגיע לך

Asset 6

תכנית נוסחת ונוס

מלאי עכשיו את הפרטים שלך והצטרפי אלינו!

נשמע לך מעניין אבל יש לך שאלה? 

לחצי למטה וניצור קשר איתך לייעוץ בהקדם

איך הגעתי לטיפול באנשים?

אחרי שהבראתי מבולמיה קשה ועודף משקל כרוני, למדתי טיפול…
אני מנחה בכירה לדמיון מודרך ו-NLP, מתמחה בתהליכי שינוי הרגלים, יועצת לאורח חיים בריא.
אחרי שעזרתי לבתי להבריא ממחלה קשה, ניהלתי צימרים למבריאים מסרטן, הקמתי חנות בריאות והקדשתי את השנים הבאות לגידול ארבעת ילדי בחינוך ביתי ולחקירה של דרכי ריפוי ותזונה חדשות.
אני מלווה נשים בתקופות משבר בחייהן עד לאיזון ברמת התפקוד, היציבות הנפשית והתזונה.
השליחות שלי היא להחזיר נשים להאמין שחיטוב יכול להיות מצב טבעי שלך, בכל גיל.
אני רוצה שכל אחת תוכל לתת את המתנה הזאת לעצמה ולהפסיק את הבלבול והפגיעה שיש בדיאטות כסאח. כל אישה שמוכנה, יכולה להיות בריאה ויפה יותר, ומשוחררת משעבוד לסוכר.
יש לזה נוסחה, צעדים ושביל זהב. אני מקדישה את זמני לליווי נשים בדרך אל חיטוב בריא ולתמיד.

אני רוצה לעזור לך לצאת ממעגל ההשמנה, אל נוסחה שגם תהיה לך טעימה, גם תספק אותך ובעיקר תיתן לך תוצאות.
זכותך לדעת, מחובתי לספר לך.

אז מה תכל'ס נעשה בתכנית?

אז מה תכל'ס נעשה בתכנית?

מה התוצאות הצפויות בתכנית

ככה נראית התכנית

אחרי חודשיים נקודת האל חזור - את תאכלי בריא לגמרי, לא תתמודדי עם חשקים, ותהיי רגועה ומלאת אנרגיה.

המשך התכנית

עדויות

בונוסים

להתמיד – קורס דיגיטאלי שיעזור לך איפה שהכי קשה …להתמיד 6 שיעורים  ממוקדים כמו לייזר שירימו אותך כל פעם מחדש להמשך יישום של ההנחיות ולעבר מטרות בחיים בכלל.

חוברת המתכונים המלאה – מתכונים טעימים ומחטבים שילווו אותך שנים רבות

32 שיעורי בונוס שיועברו לייב לאורך כל התכנית, כל שבוע .יכילו את החומר
המתקדם ביותר בנושאים של הרזיה, בריאות, התגברות על צלוליט, אכילה רגשית, ועוד.

ליווי יומיומי צמוד צמוד ואישי למענה מהיר על כל שאלה. שיחות ייעוץ טלפוניות במקרה הצורך.

המדריך לחגים – איך לצלוח את החגים והחגיגות בלי לעלות במשקל ואפילו לנצל אותם לחיטוב נוסף

תשובות לשאלות נפוצות

לחלוטין, העקרונות של התכנית מתאימים לכל סוגי התזונה. יש המון טבעוניות וצמחוניות שהגיעו לתוצאות מהממות מהתכנית

התמיכה היא צמודה, פרטנית ויומית על ידי אשת מקצוע.

את מקבלת אחריות לכל החיים. זהו לא עוד דיאטה שאת תרדי ותעלי אחר כך, העקרונות שתלמדי והתוצאות שלך יחזיקו לכל החיים. ועל זה את מקבלת אחריות שגם לאחר התכנית, ככל שתצטרכי תקבלי מאיתנו  תמיכה וליווי.

שאלה מצוינת. כי התכנית הזו היא לא דיאטה. היא הרבה מעבר לשינוי תזונה. היא מעבר לדרך חיים בריאה יותר. בתכנית אנחנו לא נמנעות משום מזון בשום צורה. את פשוט תקבלי כלים וידע איך לצרוך אותו, איך לבנות את הארוחה שלך, איך לתכנן את היום שלך בצורה שתעביר את הגוף שלך למצב שהוא שורף שומן. את תאכלי טעים ואת תרגישי מצוין. ולכן שלא כמו דיאטה קצרת טווח, את מקבלת הרזיה לתמיד.
שאלת השאלות. בגלל שהתכנית הזו היא לא דיאטה קצרת טווח, אין משמעות לחכות אחרי חג או כל אירוע אחר. העקרונות שתלמדי בתכנית ילוו אותך הרבה מאוד שנים, דרך כל החגים והחגיגות. בנוסף, כחלק מהתכנית את מקבלת את המדריך לחגים, שיעזור לך לצלוח אותם בקלות ואפילו לנצל אותם לחיטוב נוסף.
התכנית מטפלת באכילה רגשית על כל סוגיה ומאפשרת לך שחרור והקלה ודיוק עם תזונה שבאמת טובה לך , הן באיכות המזון , הן בכמויות והן בהבנה של מהו השובע האמיתי עבורך. אם יש התמודדות עם בולמיה פעילה ברקע, יש לנו מסלול עם ליווי אישי שנותן מענה צמוד וכלים להתמודדות ושיקום.
לגמרי, בני הזוג מרזים נהדר יחד עם הנשים בתכנית, עם התפריטים, המידע, הסרטונים. הקבוצות הן לנשים בלבד ואת תוכלי להיות השגרירה של הבית. בכוחם של עקרונות הבסיס בתכנית, לשפר קשב וריכוז אצל ילדים ולהשביח את התזונה שלהם.
מתוקים ופחמימות הם לא האויב שלך. הבעיה היא החשק המוגבר אליהם. התכנית מטפלת בשורש וביסוד של החשק שלך לפחמימות. כך שתאמיני או לא – פשוט את לא תרצי את הבורקס\קרואסון\עוגה\מאפה, ולכן לא יהיה לך ממה להימנע, בנוסף יש לנו מתכונים קלים למאפים מהממים שבניגוד לקונבנציונליים – הם כן יעזרו לך להתחטב.

התכנית עובדת שמיישמים אותה, ולכן את מקבלת אחריות לכל החיים. אז מה יש לך להפסיד?

התכנית אכן כוללת המלצות לאיזה פעילות גופנית לעשות, נשים שלא עשו לעולם פעילות גופנית מגלות שעם החיטוב וההרזיה הן מקבלות המון אנרגיה ובא להן להתאמן. עם זאת, יש כאלה שמעדיפות לא להתאמן מסיבות כאלה ואחרות, והתכנית עובדת גם עליהן.
ממש לא. התכנית דורשת ממך בין 10 ל- 15 דקות ביום, את רוב הקניות עושים בסופר הרגיל או אצל הירקן וסדר היום שלך כמו שאת מכירה אותו לא משתנה ממש , דיוקים קלים בעזרה שלנו יעזרו לך להתחיל להתחטב גם אם את מקבלת קהל כל הבוקר ויכולה לאכול רק סנדביצים עד ארבע, אם את עובדת משמרות לילה או אם את לא אוהבת מזונות רבים. לתכנית יש עקרונות אך אנחנו מודעות לכוח של ההתאמה האישית ונתחייב שהתכנית תהיה פשוטה עבורך.
ממש לא. זו טעות נפוצה. בגיל המעבר – הורמונים שאוגרים שומן מתחילים להיות יותר דומיננטיים, אנחנו נעזור לך , בעזרת תזונה פשוטה ועוד כמה טיפים להפוך את התמונה ולהעיר הורמונים ששורפים שומן. כן, את יכולה להנות מגוף חטוב, גם בגיל המעבר.
מובן, קפיצה למים היא קצת העזה ואמון שזה מותר לך להשקיע בעצמך לא משנה מה קרה קודם. בשלב ראשון את נרשמת ואז מתחברת לקבוצות, מקבלת תפריט, ייעוץ והנחיה שמתאימים לך באופן אישי ועושה כל צעד עם תמיכה. בצעדים קטנים בזום אין על כל ארוחה או יום. תוך 5 ימים לא תרגישי דחפים לבצקים או מתוקים (אפילו שמותר לך) המוטיבציה תעלה, ההיקפים ירדו והשבוע השני יהיה קל ומלהיב כשאנחנו איתך מדי יום ביומו.

נוסחת ונוס

מלאי עכשיו את הפרטים שלך והצטרפי אלינו